slider

Fotografia ślubna - cennik - Katowice

Poznaj ceny naszych usług

B Studio to fotograf ślubny w Katowicach, którego cena może wydawać się niewiarygodna, ale jest całkowicie prawdziwa! Jeśli więc poszukujesz profesjonalisty, który wykona na Twoim ślubie zdjęcia zapierające dech w piersiach, które będą piękną pamiątką na długie lata, to trafiłeś pod właściwy adres. Nasza firma chce, aby każdy z Was mógł pozwolić sobie na reportaż ze ślubu wykonany przez doświadczonego profesjonalistę, który biorąc pod uwagę Wasze indywidualne preferencje, uchwyci wszystkie wyjątkowe momenty.

B Studio powstało z pasji do fotografii, która jest widoczna w każdym zrobionym przez nas zdjęciu. Aby ułatwić Wam wybór profesjonalisty, nasza fotografia ślubna posiada cennik przyjazny każdemu budżetowi. Jest to nasz niewątpliwy atut, ponieważ proponowane przez nas ceny należą do jednych z najbardziej konkurencyjnych na Śląsku. Z B Studio możecie pozwolić sobie na ślubne zdjęcia prosto z Waszych marzeń, które będziecie mogli oglądać do końca życia, wspominając ten wyjątkowy dzień.

fotografia ślubna katowice
fotografia ślubna katowice

Fotografia ślubna dla wymagających

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy różne pakiety, które różnią się w zależności od ich zawartości. Proponujemy Wam pakiet srebrny, pakiet złoty oraz pakiet platynowy - zostały one wymienione w kolejności od najtańszego do najdroższego. W każdym z nich znajduje się darmowy dojazd do 50km od Rudy Śląskiej, profesjonalna obróbka fotografii oraz gotowe zdjęcia przekazywane na płycie DVD. Poznaj szczegóły naszych pakietów!

Fotograf ślubny – najlepsza cena w mieście Katowice

Katowice to miasto, w których najczęściej realizujemy nasze projekty, ale chętnie podejmiemy się również zleceń całego województwa śląskiego. Zawsze udostępniamy swój cennik na życzenie klientów. Chcemy, abyście dokładnie wiedzieli, za co płacicie i czego możecie się spodziewać po świadczonych przez nas usługach. Gwarantujemy pełen profesjonalizm, indywidualne podejście i uchwycenie najbardziej wyjątkowych momentów Waszej ceremonii i wesela. Już dziś dołączcie do grona naszych zadowolonych klientów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu zarezerwowania wybranego przez Was terminu. Do zobaczenia!

fotografia ślubna śląsk
'